Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen megbízható oldalak...

Szcsenge123 kérdése:

Milyen megbízható oldalak vannak, ahol 25. 000ft alatt találok nike air force 1 cipőt?

Figyelt kérdés
Nem muszály hogy eredeti legyen, csak az hogy létező oldal, és maximum 30.000 ft alatt legyen a cipő.

2022. jún. 3. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ócska masolatot akarsz megbízható helyen...

??.


😂😂😂

2022. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Kamu cipőt ne akarj venni🤣😂
2022. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval azt szeretnéd, hogy átb..anak, de azt biztosan, megbízhatóan tegyék?

Ebben tudok segíteni! Utald át nekem a 30k-t! :D

2022. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nagyon humoros kommentelőknek üzenném, hogy a megbízható oldal alatt azt értem hogy ha megrendelem a cipőt, meg is kapjam. Nem akarom hogy(ahogy ti fogalmaztatok) átb... anak, de nem fogok egy cipőért 60.000Ft-t fizetni, ezért igen OMG kamu cipőt szeretnék venni wao.Nem igazán értem hogy ez miért olyan gáz, meg miért ,,ne akarj"-ak venni.Nem arrol van szó, hogy még azt is meg venném, ami 2mp alatt leesik a lábamról, ezért írtam hogy MEGBÍZHATÓ helyet ajánljátok.
2022. jún. 4. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A replika pont 2pnalatt le fog esni a labadról... kinai gagyi.
2022. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értettük hogy értetted!

És már azt is értem miért nem értetted...

2022. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!