Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltűnt, teljesen egyedül...

Roliii kérdése:

Eltűnt, teljesen egyedül érzem magam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 hónapja beszéltem egy lánnyal,minden egyes nap minimum egy órát, ő volt az akivel minden nap kibeszelhettem a gondjaim stb.Nem mondom barátnőnek, inkább egy legjobb lány barát volt, tegnap még beszéltünk boldogan, majd mára mindenhol elérhetetlen és messengeren is letiltott , most teljesen egyedül érzem magam és nincs senki.
2022. jún. 5. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hat azert csak ugy a semmiert nem hinnem hogy letiltott volna. Ennek a sztorinak szerintem egy jelentos resze hianyzik.
2022. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A legutolsó dolog amiről beszéltünk az az hogy elmegy a barátnőjéhez Pestre és egy mezős kép a vonatról, utána írtam neki hogy fociban 1:0 ra vezetünk az angolok ellen,ezt már nem kapta meg, instán és tiktokon is elvagyok tiltva , nem tudom mit rontottam el, vagy mit gondol vagy mi történt, de egyszer sem jelezte hogy baja lenne velem
2022. jún. 5. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 Az is lehet hogy a lányt nem érdekelte valójában csak nem tudta hogy mondja ezt el , és azért ghostingol most.

szar lehet ez, de idővel jobb lesz , főleg ha fiatal vagy még .. .

2022. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát nem tudom, amikor megismerkedtünk pont ő akarta, azt mondta nincs kivel megbeszélnie , és akar egy jó barátot, lehet talalt helyettem :)
2022. jún. 5. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok abban hogy nem érdekelted annyira / nem voltál neki olyan fontos ha csak úgy egy ilyet meg tudott lépni. :( Meg persze az is lehet hogy talált érdekesebbet , jobbat még e mellé.
2022. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy kamuprofilt csinálhatsz még ha gondolod és akkor kiderítheted hogy miért csinálta ezt, de aztán már ne zaklasd többé
2022. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már nem fogok raírni, ha ezt akarta menjen :/ Ez így hétvégére szarul jött, továbbra sem ertem hogy lehet valaki olyan hogy egy szó nélkül le lép
2022. jún. 5. 20:23
 8/9 anonim válasza:
70%
sztem ha tudod akkor azért kérdezd meg még tőle személyesen
2022. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy elv a barátja akarta, már feloldott
2022. jún. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!