Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 vagyok egyszer majd érettsé...

Justus9 kérdése:

14 vagyok egyszer majd érettségizni szeretnék jó tanuló vagyok 5-ös 4-es vagyok mindenből csak matek 2-es de csoda hogy 2-es hogy tudnék teljesen egyedül tanulni nincs erre valami oldal ami részletes kitér minden feladat lehetőségre vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 20:13
 1/1 anonim válasza:

Én egyszer használtam az easymath oldalt, megértettem vele a valószínűségszámítást, érthetően, lassan, jobban megértettem ott, mint az órán.

[link]


És ha van lehetőség a gimibe, mondjuk valamelyik tanár tart plusz foglalkozást, mindenképp menj el, azért jó az, mert általába kevesen mennek el, jobban tud rád koncentrálni, többször is átnézhettek egy feladatot, amíg meg nem érted. Erre órán kevés lehetőség van.

2014. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!