Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék home office munkát...

Hol tudnék home office munkát vállalni, úgyhogy ne keljen bemenni?

Figyelt kérdés

Igazából én egy nagyobb faluba lakok, de a környéken nincs semmi munka lehetőség, vagyis van de az gyár, vagy ilyen nagyobb üzletekben eladó / árufeltöltő.


Létezik olyan home office, esetleg Pesten, ahol tudok munkát vállalni anélkül, hogy be kéne mennem?


Informatikai szakon végeztem, ha esetleg tudtok akkor nagyon meg köszöném ha küldenétek.



2022. jún. 7. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon komoly informatikus lehet, aki a google-t képtelen használni.
2022. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom használni, itt inkább a baj azzal van, hogy nem tudod értelmezni a kérdést.


Akkor mégegyszer: Létezik olyan home office ahol, tudnék vállalni munkát úgy, hogy nem kell bemennem.


+


.... ha esetleg tudtok nagyon megköszöném.


De persze, egyszerűbb bele állni az emberbe, mint hogy sem vissza lépj és nem szólsz hozzá, vagy elolvasod azt a pár mondatot amit írtam.

2022. jún. 7. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:

mit jelent az, hogy informatika szakon végeztél???


Egyetem? Főiskola? Szakközép???

2022. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan állás, ahová nem kell bemenned...


Vagy vmi himihumi átverés.


Senki nem vesz fel látatlanban egy olyan munkaerőt, akiről semmit nem tud...

Majd ha bizonyítasz, hogy értesz is valamihez, akkor lehet kezdeményezni a home office-t.

2022. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem végeztem még főiskolát.


Utolsó, köszi hát igen. Csak necces utazni több mint 300 kilométert azért, hogy ne vegyenek fel. Ezért marad az embernek, közeli munkák hiába nem akarja muszáj valamit.


Másik meg, hogy elvárnak 3 év tapasztalatot szinte mindehol, de hol szerezzek tapasztalatot, ha nem vesznek fel ez miatt?

2022. jún. 7. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 ez nem igaz. parom elso allasa salesben vegig home office volt, pedig bemehetett volna az irodaba, de ne akart. most valt munkahelyet, szinten full remote, oda ha akarna se tudna bejarni mert az orszag masik feleben van az iroda. eddig egyetlen munkatarsaval se talalkozott szemelyesen, pedig mar egy eve salesben dolgozik.


"Senki nem vesz fel látatlanban egy olyan munkaerőt, akiről semmit nem tud"

oneletrajz, zoom/teams interju? igy poszt kovid ez teljesen normalis es megszokott modja az interjuztatasnak


kerdezo: LinkedIn. ha meg nincs neked, akkor gyorsan regisztralj

2022. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, beregisztrálok.
2022. jún. 8. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tele vannak az álláskereső oldalak home office állásokkal. Azt megírhatod, hogy ha be kell menni, legfeljebb az utolsó körre. Ennyit le kell nyelni. Bár nem értem, miért adsz meg konkrét várost (gondolom).
2022. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért adok meg konkrét várost, mert nem vagyok mozgóképes. És nemmindegy, hogy 10-20kmre vagy 300kmre van az állás. És akkor még benne van a rizikó, hogy nem vesznek fel. És feleslegesen utaztam 20 ezerért.
2022. jún. 8. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
en megertelek kerdezo
2022. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!