Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet együtt èlni allergi...

Hogy lehet együtt èlni allergiàval? Hogy küzdjem le a fèlelmem? Az allergiát nem lehet örökölni? Anyukàm az alkoholra allergiàs, apukàm asztmàs volt, féltem az egy èves pici fiam.

Figyelt kérdés
Kiskoromban ettem mogyorót, semmi bajom nem volt töle. Pàr ève olyan allergiát kaptam, hogy óriàsira dagadt a szàm töle, jó, hogy túléltem. Azóta nem is ettem. Èvekig köhögtem, most megállapitottàk, hogy a poratka miatt, ès már sajnos asztmàs lettem. Az allergia teszt még a narancsot is kimutatta, pedig mindig ettem, nem volt semmi bajom töle. Most már reszketek mindentöl. Nem tudom, hogy èljek ezzel együtt. Nemrèg halt meg a kollèganöm fiatalon, asztmàs volt, megcsipte a darázs ès meghalt. Nagyon fèlek, hogy nèha megeszem valami olyat, amit nem szabad ès meghalok.

2022. jún. 8. 23:10
 1/1 anonim válasza:

Félni nem érdemes, abba is bele lehet betegedni.

Ki kell deríteni, mire vagy allergiás, és azt kerülni kell.


Akkor alakul ki allergia, ha sok feldolgozott élelmiszert fogyasztasz. Jobb minél természetesebb ételeket enni: gyümölcs, zöldség, magad sütött-főzött hús, tojás, méz, tej, kemény sajt.


A sok édesség, csemege, üdítő tele van adalékokkal, cukorral, sóval, felesleges összetevőkkel, amik előbb-utóbb allergiát okoznak.

2022. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!