Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha félek a hasmené...

Mit tegyek, ha félek a hasmenéstől nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van, de nem bírnám ki, ha iskolában vagy nyilvános helyen jönne rám.

Még sose történt ilyen velem szerencsére.

Szóval nem az idegeskedés miatti hasmenésre, ahol tabletta kell. Hanem hogy elkapok olyan vírust vagy olyat eszek.


2022. jún. 9. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Otthon egyáltalán nem. Bár már rég volt hasmenésem.
2022. jún. 9. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne foss nyilvános helyen. Nem olyan bonyolult, már sokunknak sikerült.
2022. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha vírust kapsz el, vagy olyat eszel? Akkor mi van?
2022. jún. 9. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor se.
2022. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utóbbira egyszerű a megoldás. Ne egyél minden össze vissza, ha tudod hogy aznap/rövid időn belül mész valahova.

Ha vírus lenne, annak meg valószínűleg lenne más tünete is, akkor meg úgyse mennél sehova.

2022. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Tudom, de olyan lehetséges, hogy suli előtt kezd el lappangani bennem?
2022. jún. 9. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a legnagyobb félelemmel legyél áldott életed végéig :) mert akkor tudni fogod, nincsen nagyobb bajod az életben xD
2022. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől félni. Nyilván direkt azért ne egyél olyan dolgokat, amiktől azt gondolod, hogy hasmenésed lesz, de ha véletlen mégis elrontod a gyomrod valamivel, akkor sem kell pánikba esni. Ez egy teljesen természetes dolog, emberek vagyunk, nen tudjuk befolyásolni a szervezetünk működését. Velem már volt, hogy egy kiránduláson rontottam el a hasam, semmi nem történt, gyorsan elintéztem aztán ment tovább az élet. Mindenkivel megesik, úgyhogy nincs miért szégyenkezni.
2022. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!