Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wattpadon hogyan lehet követők...

Wattpadon hogyan lehet követőket szerezni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem és szeretném minél több emberhez eljuttatni az írásaimat. Tudtok valamit ajánlani?


Leginkább a romantikus, fantasy, sci-fi műfajt kedvelem és ezekben írok, de sok ötletem van és ez más témákra is kiterjed.


Jelenleg egy romantikus sztoriba kezdtem bele. Akit érdekel @20Aki01 néven megtalál wattpadon.


A válaszokat pedig előre is köszönöm!



2022. jún. 9. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az emberek akkor fognak bekövetni, ha tetszik nekik, amit csinálsz. Ha hirdeted a sztorikat Facebook csoportokban, akkor egy idő után jönnek majd az olvasók, követők, stb. De ne várd azt, hogy azonnal bekövetnek ezren. Én kb 2 éve csinálom, és csak nemrég ugrottam át a 200 követőt. Ehhez rohadt sok türelem kell, plusz kitartás is, hogy ne add fel azonnal, mert pl 3 hónap után még csak 5 követő van.
2022. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De örültem volna, ha 3 hónap után lett volna 5 követőm ^^" Nekem fél év után kezdték csak olvasni a sztorimat.

Viszont tényleg a hirdetésen a kulcs. Legalább is a kezdő lökés. Ha tényleg jól csinálod, mert szépen tudsz fogalmazni, nincsenek helyesírási hibáid és nem egy sabloson, unalmas történetet írsz, akkor követni fognak. Lassan 1,5 éve csinálom és 280 követöm van kb. Viszont ne csuggedj, ha kikövetnek! Szeretnek emberek azért bekövetni, hogy te is viszonozd ezt a szívességet.

2022. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat a belekérdezésért: tudtok segíteni hol találok ilyen csoportokat? Csak beírom pl. facebookon hogy xy fandom/fanfiction?
2022. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én spec a különféle Wattpados csoportokat ajánlom Facebookon. Én 9ben is benne vagyok, csak be kell írni a keresőbe, hogy Wattpad, és egy csomót kidob.
2022. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

/1 én itt röhögök, mert fél éve írok és publikálok, és két követőm van, és mindkettejüket ismerem.

Amúgy én azt tanácsolom, hogy légy türelmes. Én akkor szoktam bekövetni valakit, ha több irása is van fent, és a nagy része érdekel.

2022. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Szoktál hirdetni? Mert az sokat tud számítani.

2022. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 hol érdemes hirdetni?
2022. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is írtam: Vannak direkt erre létrehozott Facebook csoportok.
2022. jún. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!