Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star stable online-ban hogy...

Star stable online-ban hogy nézik meg azokat a lovakat, illetve felszereléseket, amik még nincsenek a játékban?

Figyelt kérdés

Például YouTube-on a C.C.Creations nevű csatornán látom legtöbbször, de Instán és Tiktokon is szoktak lenni ilyen spoilerek más alkotóktól.

Ilyet én is tudnék csinálni valahogy, vagy bonyolult hadművelet?



2022. jún. 9. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy,hogy a játék fajljaiban már megtalálható, azonban még nem tették elérhetővé a játékon belül.

Vagy egyes régiókban előbb történik frissítés.

Vagy van egy teszt szerver,ahol az újdonságok bevezetése előtt kipróbálják,hogy minden oké, és ezek a videósok kaptak oda hozzáférést.


Passz,hogy tudnál-e ilyent csinálni, mivel nem tudom,hogy melyik verzió a reális a fentiek közül, lehet,hogy ahhoz hogy játszhatóva tudd tenni az el nem érhető cuccokat, bele kéne nyúlni a játék fajljaiba,amivel viszont magát az alapjátékot vaghatod tönkre. Szerintem inkább csak nézd a videókat.

2022. jún. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!