Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kintlakás vagy bentlakás?

Kintlakás vagy bentlakás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek melyik jobb? A kintlakás (egyedül), vagy a bentlakás egy középiskolásnak?

2022. jún. 11. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14 éves lakhat egyedül? Miből?
2022. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy középsulisnak nyilván a szülei finanszíroznak nagyjából mindent, és a bentlakást is meg kell fizetni. Nem igazán az anyagiakra gondoltam, mikor feltettem a kérdést.😅
2022. jún. 11. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az gyerekbántalmazásnak minősül ha egyedül lakatják a 14 évest. Akkor is ha fizetik a dolgait.
2022. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom, nem egyezik a véleményünk. Nem meggyőzni szeretnélek a saját igazamról, viszont szerintem egyáltalán nem minősül gyerekbántalmazásnak. Számtalan 15 évest ismerek, akik kintlakásban élnek, mert például ők csak úgy tudnak tanulni, ha egyedül vannak vagy ilyesmi. Reméltem, hogy valaki felvázolja a saját szemszögéből mindkettőnek az előnyeit és hátrányait, de hát...:/
2022. jún. 12. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Bentlakás olcsóbb, az tény.

Jelen albérletek, ingatlok emelkednek folyamat árban.


Ha szüleid megengedhetik a döntés rajtad áll.


A kérdés:

Introvertált vagy extrovertált vagy-e?


Mennyire szeretsz közösségben lenni, mennyire vagy rugalmas, alkalmazkodó? El tudod-e viselni mások hülyeségeit, hangoskodásait, igénytelentől az igényes emberig sok minden van bent...


Aranyközépútnak meg megoldható, hogy összespanolsz pár számodra megfelelő, elviselhető személlyel és kibéreltek együtt egy albit, így annyi részre oszlanak a költségek ahányan vagytok.


Persze megbízható embereket se egyszerű találni.


Gondolkodj el milyen vagy, miket tűrsz el vagy sem.


+beszéld meg ezen gondolatokat, gondolataidat szüleiddel s igenis kérdezd meg tőlük az anyagi dolgokat is, hogy tisztában legyél vele.

2022. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most bent vagyok
2022. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös. Először is, köszönöm a hasznos választ! Jól ismert társaságban nagyon is extrovertáltnak mondanám magam, viszont nehezen barátkozok. Létezik olyan, hogy extrovertált és introvertált egyben? :D Szerencsére elég jól tudok alkalmazkodni, ha nem durvulnak nagyon a dolgok, sokat tűrök.
2022. jún. 14. 22:04
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os. Neked hogy tetszik? Nehéz volt megszokni?
2022. jún. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!