Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem voltam...

Mit csináljak ha nem voltam osztály kiránduláson és bekellet menni az iskolába de nem mentem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz igazolást.
2022. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold a helyesírást. Már semmit nem tudsz tenni.
2022. jún. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Elmomdod őszintén a dokidnak s megkéred. Az őszinteséget jobban szeretik, főleg ha okkal nem vettél részt.


Jómagam anno pl minden kirándulást offoltam, mert csak vedelés volt a nagy program, ami tőlem távol áll, ám szerettem volna saját igényeimnek megfelelő kirándulást, amit pár másik osztálytársammal szerveztünk le külön pl balcsin egyikük nyaralójában voltunk és grilleztünk stb.


Kultúráltabb kikapcsolódást jobban szerettem. Egyik társamnak kifejezetten szorongásai voltak az iszogatós rétegtől, számára pedig ez volt az indok, ami érthető.


29N


Lényeg:ne hazudj s alázatosan kérd meg a dokidat, majd köszönd meg szívből.

2022. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!