Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek playboy modell?

Hogyan lehetek playboy modell?

Figyelt kérdés

Ha valaki jártas ebben vagy jobban utánna tud nézni mint én akkor megkérem szépen, hogy segítsen. Nemrég nézelődtem a neten, találtam pár oldalt ahol lehet regisztrálni, képet kűldeni de nem minden világos. Mennyire próbléma az, ha valaki nem tud jól angolul? Ha casting van de mondjuk nem tudok elmenni az online képkűldések mennyire megoldhatóak? Biztos az is rájátszik, hogy nem mindent értek meg angolul.

Megkérek mindenkit, hogy csak az válaszoljon aki információval szolgál a kérdésemre. Előre is köszönöm szépen!


2022. jún. 13. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy papíron már nem jelenik meg? Amúgy szerintem ők keresik meg a modelleket, különben lehetne jelentkezni. Sokan biztos komoly pénzeket fizetnének is, ha benne lehetnének akár önkritika nélkül.
2022. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!