Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menyire fáj az orr piercing?

Menyire fáj az orr piercing?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy az orom középső részére ahol porc van nemtom mi a neve oda menyire fáj a piercing szúrás ? Orr karikát rakok bele.
2010. szept. 19. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De szépen fogsz kinézni!
2010. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de én ezeket nem értem. fiú vagy, vagy lány vagy? orrkarikár tegyetek bikába vagy baromba, de ez már túlzás, én leszarom, ha egy fickó telerakja magát ilyenekkel, de ha már egy nő is.. najó, kivétel erősíti a szabályt, ha egy nő egy olyan piercinget rak az orra egyik oldalába, ami olyan kicsi, csak egy ilyen pont, na az nálam naggyon erotikusan hat, attól kész vagyok, az még teccik is. de orrkarika? istenem. de azért hogy ne csak a lepontozás menjen: nagyon fáj, főleg ha majd húzzák, vagy beleakad egy kilincsbe vagy ruhafogasba.
2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fiu vagyok

és arra a orkarokára gondolok amit a bikáknak az orába raknak nekem is ojan lesz de mennyire fáj ?

2010. szept. 19. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember nagyon elhivatott valami/valaki iránt, akkor nem nagyon érdeklik a a következmények. Ezáltal a szúrással járó fájdalom se nagyon tántorítja el, ha tényleg piercinget akar magának.Ilyen kérdéssel látszik, hogy te csupán divatból akarod magadnak.

Amúgy piercinggel foglalkozó haveromtól úgy emlékszem, hogy oda igen csak kellemetlen szúrni, de ezt ne vedd készpénznek.

2010. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem divatbol akarom amugy senkin nemlátam még it ijet. Én azér akarom hogy kitünjek a sima emberek közül nemakarok beleolvadni a társadalomba én ijen punk féleség vagyok .
2010. szept. 19. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
már megneharagudj..de a helyedbe az inteligenciámat próbálnám növelni , nem orrkarikát szuratni..és elárulom h sztem a lányok 95%-a rondának tartja...dehát te döntésed h hogyan ronditod el magad xP:$
2010. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
múúúúúúúúúúú!
2010. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem igy kéne felhivni magadra a figyelemt , h undoritó karikát szuratsz az orrodba..dehát te döntésed..de nagyon nem ajánlom. sztem undorittoooh.
2010. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!