Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan webshop ami...

Létezik olyan webshop ami másnapra kiszállít?

Figyelt kérdés
Mindig megszivom emag 24 órás szállítást ír erre a pénteken rendelt termék 2500 forintos szállítási díjért cserébe még sehol sincs:D
2022. jún. 14. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Emag és társait érdemes kerülni.


Csomag azonosítóját nem kaptad meg? Az alapján le lehet csekkolni hol tart, esetleg az eladóval felvenni a kapcsolatot.


2500 kb alap összeg csomagküldéseknél.


Ha nem érkezik meg a héten, mindenképp vedd fel velük a kapcsolatot.


Attól is függ hol s hogyan adták fel a csomagod.


Pl magyar postánál kb +1000 ft hogy 1 munkanapos szállítás legyen.


GLSnél az eddigi csomagokat 2500 körül adogattam fel ott általában 1-5munkanapon belül érkeztek a csomagok házhoz.


Nem kaptál e-mailt az érkező csomagról?


Nálam volt pár emberke, aki elhalasztotta figyelemmel kísérni az érkezést, majd kaptam vissza a cuccokat.


Nekem rendelések terén kinai oldalk egy részével volt gondom, köztük magyar viszonteladó oladl is.


Meg megesik vannak olyan feladók, akik hazudnak, hogy elküldte, aztán 2 nappal később adta fel... Csak ennek láttam a nyomát

2022. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ui. :alapon pedig vannak, tapasztaltam is.

Ám a kérdés ki mit keres és hol.

2022. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Vérnyomásmérőt másnapra megkaptam, kb. 250 km távolságból, egy kis faluban, délelőtti rendelésnél. Alap, nem volt felára a gyorsaságnak; nekem nem is volt sürgős. (Egy kártya is volt a csomagban, megköszönték a rendelést – egy 15 ezer Ft-os vérnyomásmérőnél, miközben milliós értékű orvostechnikai eszközöket is árulnak –, remélték, hogy minden rendben van, de ha mégsem, akkor keressem őket, ők rendelik meg a futárcégtől a visszaszállítást, nekem a lakcímemen csak át kell adnom a csomagot.)


Az más, mikor 4 munkanapon át látom a GLS-nél, hogy feladásra bejelentették náluk a küldeményt, de még nem adták át. Közben a webshop 2-3 munkanapos kiszállítást írt.


Az e-MAG külön kategória; egyszerre kétszer rendeltem tőlük: először és utoljára. Raktáron levőnek volt jelölve a termék, 3-4 munkanapos szállítás volt írva, többszöri sürgetésre (küldöztek egymáshoz a szállító céggel), 18 nap múlva kaptam meg. (Az külön bosszantó volt, hogy a szállítócég előoldalán egy csomagot molnárkocsin futva toló vigyorgó futár volt, egy boldog arccal ajtót nyitó ügyféllel, azzal az aláírással, hogy nyissa az ajtót, rögtön érkezünk! Úgy félidő tájékán, felajánlották, hogy átvehetem náluk, egy tőlem távoli, Isten háta mögötti földutas pusztában. Nem volt szándékom odamenni, csak kíváncsiságból megkérdeztem, hogy akkor csökken a szállítási díj? Határozott nem, volt a válasz.)

2022. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Az munkanap... MUNKANAP!

Amit pénteken rendelsz az hétfőn jön.

Ha pedig pénteken elkésel a rendeléssel (sok webshopban 9-10-12 óráig feladott rendelést szállítanak csak másnapra, ami utána kerül leadásra azt majd csak következő utáni munkanap), akkor csak hétfőn fogják azt feldolgozni, ezért csak kedden fog jönni a cucc.

2022. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A probléma az , hogy már lassan kedd este van:D
2022. jún. 14. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
és kaptál valami emailt, üzenetet, látod a rendelés állapotát, feldolgozták-e egyáltalán, van-e raktáron a cucc egyáltalán?
2022. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ég világon semmit a rendelések menüpont szerint 13.-ra várható és elvan küldve a csomagom( az tegnap lejárt) semmi emailt vagy nyomonkövetési cuccost nem kaptam.
2022. jún. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!