Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombaton ültettem paradicsomp...

Szombaton ültettem paradicsompalàntàt de ültetés utàn elkôkadtak a levelei,pedig locsolom őket. Ez mitöl van?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális átültetésnél hogy pár napig lankadtak locsold estenként vagy reggelente szórófejjel nehogy kilocsold a földből.

Sok szerencsét :)

2022. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ültettem és nekem is ugyanez volt, azt hittem ki fog száradni, de minden este locsoltam és pár nap alatt rendbejött. Nekem néhány levél be is sárgult, azokat levágtam, azóta nem sárgulnak a levelek és már hozott új hajtásokat is.
2022. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Màr lassan egy hete ültettem el de még nem hozott új hajtàst.
2022. jún. 16. 15:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Még alig hoz hajtàst pedig màr két hete ültettek. Manô paradicsom. Azt mondtàk ez bokrosidni fog,de még hajtàs sincs rajta így hogy fog bokrosidni? Sztem nem lesz idén hàzi paradicsom. :(
2022. jún. 29. 07:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fejlődik :(
2022. júl. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!