Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nevezzem el a palacsint...

Hogyan nevezzem el a palacsintazo/reggelizo/brunch helyemet?

Figyelt kérdés

Help! 2 hete ezen agyalok es nem tudok konszenzusra jutni.

Volt otletem a La Créperia, de nem az igazi, ki se tudnak ejteni, meg se tudnak jegyezni… Akkor Crépes&Brunch de ez sem…..



2022. jún. 17. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne francia és ne is angol nevet adj neki. És ne álljon több szóból.
2022. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csintalan csintás
2022. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A győztes ötletért felajánlhatnál étkezési lehetőséget! Mondjuk, 10-szerit.
2022. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori etető
2022. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a stílusa a helynek? Mert ilyen magyaros, házias, otthonos érzést keltőnek a „Mama palacsintázója” szerű nevek jók (ha poénosra akarod venni, akkor „Mama palija”), ha modern, menő, akkor a név is ezt tükrözze.
2022. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hányingerem van a külföldi nevektől.

Nem vagyok sem különösebben nemzeti érzelmű, sem nyelvtannáci, de nem értem, mi a rák méteres kékeres fülcimpájáért nem lehet magyar nevet adni egy Magyarországon található, jellemzően magyar célközönségre számító intézménynek.

Annyi vicces / komoly / giccses előkelő nevet lehetne választani, és mégis mindenki erőlteti a külföldit.

Szánalmas.

2022. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi papi
2022. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os! És magánszövegekben is, amikor ketten írogatnak csak egymásnak. A gírosz is ilyen.


A palacsinta nem magyar eredetű, hanem római. De nem crêpe, nem blini, nem pancake stb. Kikkel akarsz egyetértésre (konszenzusra) jutni.


És hol lenne ez a hely? Valami puccos, sznob újgazdagokra alapoznád, vagy falusi kis üzlet lenne?

2022. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fonnyadt medvecsülök
2022. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a nevet adnám: "A palacsinta finom."


Ezt írnám a táblára, a szalvétákra, a megállító táblákra. A pomt fontos a végén.

2022. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!