Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nyíregyházán van olyan vendégl...

Nyíregyházán van olyan vendéglátó egység, ami kifejezetten reggelizésre és brunch (villásreggelizésre) fekteti a hangsúlyt? És szerintetek lenne rá igény? (Persze nem a jelenlegi vírushelyzetben..)

Figyelt kérdés
Egy ilyen hely kiszállítással?

2021. jan. 2. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs még lenne rá igény elvivős működhet azt nem zárták be ezek a beszariak .
2021. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igény nincs rá, másrészt nem csinálsz vele profitot.
2021. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Szendóbár a régi helyén talán ilyen volt, bár egyszer reggel 7-kor nem sikerült nyitva találnom, pedig elvileg nyitva kellett volna lennie...

Van pár olyan hely még szerintem, ami árul reggelit is, de csak reggelis hely nem hiszem, hogy lenne.

Egy Pret A manger vagy Bite-szerű wrapes-bageles-péksütis hely szerintem jó lenne.

Mi vásárolnánk is ott, bár nyilván nem minden héten.

De ha lenne végre a Kossuth úton vagy a Vasvárin egy normális, nem albán pékség, oda viszont 2-3 naponta...

2021. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Szendóbár az univerzum mögé költözött
2021. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, kicsi rá az igény, még ha van is, az olyan kevés, hogy nem tartaná el a boltot sajnos.

Pitéző hely is volt, én rendszeresen vásároltam ott, a csaj tényleg mindent elkövetett, programokat szervezett, a vendégek gyerekeire vigyázott, isteniek voltak a piték, nagyon kreatív volt az egész hely, de éppenhogy nullára jött ki. Ennek ellenére csinálta, mert imádta, de a covid végleg betett neki, bezárt.

2021. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jé. Az utolsóhoz hozzátenném, hogy a marketing/reklám/az üzlet elé kihelyezett menü stb. sem mindegy.

Életemben nem hallottam az említett pitézőhelyről, pedig szívesen kipróbáltam volna. Most hogy rákerestem, már tudom, hogy rendszeresen elmentem mellette, de egy árulista stb. semmi nem volt kitéve emlékeim szerint. Leginkább a 30-as 40-es korosztály esti privát kávézóhelyének tűnt, és egy olyanfajta intimitást sugárzott, ami engem már taszított.


Szerintem a működőképességhez nagyon fontos, hogy az új vásárlókat is bevonzza a hely, ergo legyen kint megtekinthető az étlap árakkal együtt és az üzlet a meghatározott nyitvatartási időben legyen is nyitva.

Ettől függetlenül tényleg nem tartom ezt az időszakot a legjobbnak (és sajnos a keresletet is érintő gazdasági hatások szerintem még jócskán elhúzódhatnak), bár azt érdemes lenne tudni, hogy az ételrendelős helyek forgalma hogyan alakult.


A szendóbárról meg tudom, hogy az univerzum mögé költözött, de már eléggé más a profilja, nem felel meg a kérdés kitételeinek.


+ hadd mondjak el még egy imát a belvárosi nem albán pékségekért: léciléci!

2021. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igazad van, 6-os. A közösségi oldalak ezek szerint kevés volt, rendkívül aktív volt mindegyiken.


A NEM albán pékséggel egyetértek! Elképesztő, hogy nincs más!


nekem is lenne egy pluszom:

A Tokaji út végére, a Mol kút környékére kérek egy Aldi/Lidl-t! Könyörgöm! :D Nincs semmilyen bolt, de tényleg semmilyen! 3 km-re van legközelebb egy borzasztó Spar, a Tiszavasvári úton. Brrr.

2021. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6: magam is viszonylag aktív vagyok közösségi oldalakon, de soha nem találkoztam a reklámjukkal. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy az FB-reklámok általában idegesítenek, ezért hajlamos vagyok átnézni rajtuk, ritkán ragadja meg a figyelmem egy reklám.

Ami elsősorban meg kellene ragadnia a figyelmet, az szerintem az üzlet mellett kihelyezett információ, árlista.

2021. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam,hogy egy kiszállításos hellyel kezdeni, főleg most.És nem egy sima reggeli rendeléssel, hanem ami Amerikában évek óta művelnek az emberek.Általában reggeli és ebéd közötti kiadósabb étel,ami átlagos reggelinek szánt alapanyagokból készítenek. De akár ebédnek is megfelelő vagy késői ebédnek.


Úgy gondolom a kiszállítás a 2020-as évben érte el a csúcsát eddig és ezután lehet csak növekedni fog. Nem hiába van minden héten legalább 1-2 új étterem a Netpincéren is.

2021. jan. 5. 13:51
 10/12 A kérdező kommentje:
A pékség is egy alternatíva. LEgjobb hely egy pékség számára?
2021. jan. 5. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!