Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit olvassak SzjG után,...

Mit olvassak SzjG után, Leiner Laurától? Szeretnék segítséget kérni,Laurától még csak az SzjG-t olvastam.

Figyelt kérdés
Nyárra nincs mit olvasnom. 😄

#Leiner Laura #SzJG #Mit olvassak SzjG után? #nemtudommitolvassaknyáron
2022. jún. 17. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bábel. A nyári hangulat így adott :)


Amúgy meg nincs konkrét "legjobb választás az SzJG után", ez attól függ, milyen hangulatú és témájú könyvre vágysz.

2022. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Bábelt ajánlanám, a hangulata pont ideillik a nyár miatt. És mivel nem hiszem hogy egész nyáron ezt olvasnád még ajánlom az IOV trilógiát.
2022. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én Leiner Laurától a Szjg-n kívül csak a Mindig karácsonyt olvastam de azt nagyon ajánlom mert nekem nagyon tetszett.
2022. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- iov

- Bexi

- Bábel

- Remek!

- Mindig karácsony (abszolút nyári :D)

2022. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%
Ha iskolás sorozat érdekel akkor az IOV trilógiák. Ha nyári hangulatú akkor a Bábel vagy Random. Állítólag a Bexi sorozat is jó bár nekem nem tetszik (zenészként számomra nem valami hiteles :D). Illetve az Akkor szakítsunk is egész jó.
2022. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a SZJG után a Bábelt olvastam, de nagyon ajánlom a Bexi olvasását is! Nagyon jó olvasmány!
2022. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bexi-sorozatot tudnám ajánlani, egyszerűen imádom, 3 nap alatt olvatam el az első részét. XD. Amúgy a Bexin kívül én is csak az SZjG-t olvastam.
2022. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a Bexit olvastam az SZJG után, aztán az IOV első trilógiát, aztán pár egykötetest(ami 2020-ig megjelent) aztán amikor kijött az IOV 2.trilógia utolsó kötete, elolvastam a 2.trilógiát, utána pedig a többi egykötetest.


Én Laura könyveit elképesztően hamar kiolvastam, már évek óta csak azokat olvasom, amik éppen megjelennek (kb 1 nap alatt kiolvasom mindig) aztán folytatom az eddigi könyvek hatodjára való kiolvasását XD

ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!