Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan szervezet ami...

Létezik olyan szervezet ami ingyen viszi nyaralni az embereket ?

Figyelt kérdés
Régen tanárom mesélte olyan 10 éve, vannak segély szervezetek amik csoportos busszal vagy hajóval ki visznek teljesen ingyen csak legyen meg a létszám, ma is van ilyen?
2022. jún. 20. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Én még ilyet nem hallottam ...


Mitxmondott még róla?

2022. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Hová ki??
2022. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bárhova ahova szerződése van az adott társaságnak, de sajnos én se tudok többet, ezért is írtam ki hogy hátha valaki meg tudja erősíteni hogy valóban léteznek ilyen szervezetek…
2022. jún. 20. 15:27
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem hinném, van ahol már a levegővétel sincs ingyen, nemhogy az utazás. Olyan van, hogy olcsóbb, cserébe az úton mindenféle haszontalan terméket rátok tukmálnak és végén a többszörösét hagyod ott, mintha simán elutaztál volna magadtól.
2022. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3: tehát egy erősen urban legend szagú történetre emlékszel.... Miféle szerződés, miféle társaság lenne az, ami ingyen visz bárhová is valakit??? Ki fizeti az egészet...? Soros? :-DDDDD
2022. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4: jaaaa, ez eszembe se jutott.... Az elhíresült tukmálós rendezvényekre gondolhatott a kérdező...???


Ezeket már javarészt be is tiltották (hálistennek), de ahogy írod, ez sem volt ingyen... Mert a 100ft-os boltokban kapható filléres cuccokat tukmálták rá az emberekre sokszoros áron.

2022. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
... és persze ez NEM nyaralás volt, hanem egy félnapos busz-út, kb. a szomszédos tanyasi étteremig... :-D
2022. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, itt IS olvashatsz ezekről az átverős utaztatásokról:


[link]


[link]


[link]



stb. stb.

2022. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért néha létezik olyan, hogy valaki adakozik, és ebből a pénzből elvisznek nyaralni néhány rászorulót.

Csak ez ritka.

2022. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Gyerekeknek van.
2022. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!