Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy segítsek szegény embereke...

Hogy segítsek szegény embereken anyagilag ha nem bízok semmilyen szervezetben meg senkiben?

Figyelt kérdés

csak akkor hinném el hogy szegény ha látnám hogy él és nem ver át senki.hol vannak ilyen szegény emberek? pl. múltkor a Fókusz-nak írt egy család. olyanokat keresek.


hülyén hangozhat de ez van.


2013. jan. 7. 11:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
irj privátban
2013. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menj templomokhoz, ott beszélj a pappal/lelkésszel.

Ő biztosan tud mondani ilyen embert, családot, nem hiszem, hogy ő rossz információval látna el.

2013. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Templom nagy ötlet..ott tesznek a szegényekre még csak igazán...a dézsmaszedés óta harácsolnak tarhálnak...
2013. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi a papot/lelkészt és utána ő maga megy el a családhoz, hogy megnézze, hogy hogyan élnek, stb. akkor is még van választása, hogy segít -e vagy nem. Ezt csak kiindulópontként írtam.
2013. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
igy korrekt:)
2013. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz körül a saját városodban, vagy faludban. Menj be egy kisboltba és ott tuti, hogy kapásból hármat felsorolnak neked. A pap is jó, de csak úgy, hogy te magad is megnézed, hogy hova és kinek adsz.

Hova való vagy, mert ha a közelben vagy én is tudok neked adni helyeket, ahol elkel a segítség és meg is érdemlik.

2013. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy nagyon sok a feltételem de NEM AKAROM HOGY AZ EGÉSZ FALUBAN ELTERJEDJEN hogy én voltam.

totál no name akarok lenni.

de jók eddig az ötletek köszi!

2013. jan. 7. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a papos/lelkészes.

Az is eszembe jutott, hogy akár a helyi orvost is megkérdezheted, ő is biztosan tud ilyen emberekről.

2013. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aha. lehet hogy messze a falumtól kellene megpróbálni, hogy ne ismerjenek?
2013. jan. 7. 12:08
 10/11 A kérdező kommentje:

Ismertek Szabolcs megyében olyanokat akik konkrétan éheznek?

Vagy irjatok mar olyan falvakat varosokat meg azon belül utcákat ahol nagyon szegények laknak üzenetben, légszives.

Elvileg Kantorjanosi a legszegenyebb.


[link]

2013. jan. 12. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!