Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az egyik...

Szerelmes lettem az egyik tanáromba . Hogy szeressek ki belőle ? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát már kb pár hónapja szerelmes lettem a tanáromba . És néha úgy éreztem hogy már el felejtettem de pár napra rá újra belé estem . És most ballagtam és szeretném el felejteni végre .. na de mi tévő legyek ???

2022. jún. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem nézel vissza, elmúlik.
2022. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha elballagtál, akkor más opció is van, nem csak a felejtés. ;-)
2022. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%

Én is így vagyok.

Annyira magam alatt vagyok, nem tudom kivel megbeszélni.

Bárcsak elfelejteném.

A napokban tudatosult bennem hogy soha többet nem látom.

Úgy érzem magam mint amikor meghalt egy közeli családtagom.

Persze kaptam itt olyan tanácsokat hogy kezdeményezzek, nem merek. Kinek kellene egy elkeseredett szerelmi bánatos hülye. 4 éve tart. Mikor először megláttam semmit nem éreztem, egyszer csak 2 hónap múlva kialakult egy erős vonzalom és azóta sem akar elmúlni. Persze jó fej volt meg kedves velem, talán éppen emiatt érzem ilyen rosszul magam mert úgy érzem lehetett volna valami. A remény a legrosszabb. De ez az ember túl kedves volt velem.

Hihetetlen hogy többet nem látom.

2022. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" Kinek kellene egy elkeseredett szerelmi bánatos hülye."

És kinek kellene egy kedves, odaadó, hűséges, érzelmes fiatal felnőtt nő?

Mindent lehet jó, és rossz oldalról is nézni.

Igen, vannak olyan tanárok, akik nem tudnak egyenrangú félként tekinteni a volt tanulóikra. Mások meg igen. Iskolában dolgozok, és konkrétan tudok olyan párról, ahol a nőt a későbbi vőlegénye tanította. Elballagtak, a csaj bepróbálkozott nála, és már 10 éve együtt vannak. Előző munkahelyemen (szintén iskola) is volt egy hasonló tanár, csak ők már házasok is.

Egyik rokonom meg az egyetemi oktatójával jött össze.

2022. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak képzeltem azt hogy kedves velem. Biztos kezdeményezett volna már ha bármennyire is szimpatikus lettem volna neki. Egyszerűen egy kedves ember aki nem akar senkit megbántani soha.
2022. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok ! Köszönöm az eddigi válaszokat .
2022. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!