Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Aliexpressen való babaruha...

Az Aliexpressen való babaruha méretezés érdekelne. Vannak olyan opciók hogy 3M, 6M, 12M valamint 18M. Nekem egy 62 méretű bodyra lenne szükségem. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 23:12
 1/3 2*Sü ***** válasza:

Gondolom itt az M a hónapot (angolul month) jelenti. Tehát 3M = három hónapos babának, 6M = fél éves babának stb…


> Nekem egy 62 méretű bodyra lenne szükségem. Melyiket válasszam?


Nyilván itt az is kérdés, hogy mennyire átlagos testhosszú a baba. Én a 6M-et választanám, ha nagy, maximum belenő. :-) (Bár a fene tudja, én azért ódzkodnék AliExpressen babaruhát venni, de ez csak az én személyes véleményem.)

2022. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan alis részről rendelj ahol vannak konkrét méretezések megadva cm-ben táblázatban.


Tudni kell több méretezés létezik. Ezért van az, hogy el-el tér pár bolt ruha és cipő méretezése.

2022. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jún. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!