Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lemondtam a telekom otthoni...

Ha lemondtam a telekom otthoni szolgáltatásomat, akkor a telefonkábelt ki szokták kötni?

Figyelt kérdés

Közel egy hete hogy lemondtam, leadtam a modemet, és a vezetékes készüléket, miután a hölgy kitöltötte a papírokat. Azt mondta, hogy nincs semmi teendő ezután, lesz még egy részszámla. De azt nem mondta, hogy kikötik a vezetéket. Ma egy olyan sms-t kaptam, amiben azt írják, hogy otthoni szolgáltatásom beüzemelése közeleg, és addig is nézzem meg ezt a videót. [link]

Nem rendeltem meg másik csomagot, épp ellenkezőleg, lemondtam ami volt. De lehet nem ezt akarták elküldeni, hanem azt, hogy mikor jönnek kikötni, ha egyeltalán szoktak még ilyet csinálni.



2022. jún. 22. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kötnek ki semmit, a kábelt és a szerelési díjat kifizetted bekötéskor (még akkor is ha ingyen volt/elszámolták). A videót azért kaptad, hogy hátha rá tudnak venni hogy gondold meg magad.
2022. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!