Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tüdőszűrés eredményét/leletét...

Tüdőszűrés eredményét/leletét feltöltik az EESZT-be, vagy csak az adott szűrőállomáson vehető át?

Figyelt kérdés
Mivel szinte minden vizsgálat ambuláns lapját vagy leletét fel szokták tölteni, ezért gondolom hogy ezt is. Soha nem voltam még ilyen szűrésen. Munkához van szükség rá, ahová vinni is kellene majd az eredményt. Ezért kérdezem, hogy mindenképpen a szűrőállomáson vehető át az eredmény, vagy az EESZT-be is felkerül?
2022. jún. 23. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, de úgy tudom, minden hivatalos orvosi interakció, vizsgálat felkerül oda. De ha ott leszel, azért biztos, ami biztos, kérdezd meg! :-)
2022. jún. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, igen, rákérdeztem és elmondták, hogy felkerül oda, illetve az eredetit címre kiküldik kérésre.
2022. jún. 25. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!