Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi rendelésnél pontosabb...

Külföldi rendelésnél pontosabban a Sheinról, hogy történik a kézbesítés? Áfa és vámot ki kezeli, kinek fizetem, addig gondolom át sem vehető a csomag?! Rendelt már valaki onnan július óta, hogy történt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföldről csak előre utalással tudsz rendelni.
2021. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor rendeled akkor ki van írva hogy az áfa benne van az árban. Vám az meg csak 150 euró felett van, mondjuk ilyen esetben nem tudom hogy van mert ennyiért még nem rendeltem.
2021. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ők nincsenek benne az IOSS rendszeren, akkor a magyar postának kell befizetni, amikor hozzájuk kerül a csomag. Erről kapsz e-mailt vagy SMS-t. Online, vagy felárért a postán is kifizetheted.
2021. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!