Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem nő az instagram...

Miért nem nő az instagram követőim száma?

Figyelt kérdés

Fanoldalam van, ami eddig nagyon szépen növekedett. Volt pár eset, hogy jogtalanul shadowbannolva lettem (látszódott a posztjaim kedveléseinek számán) és azon tűnődök, hogy vajon ez lenne-e most is a helyzet? A posztjaim nagyon népszerűek (kb. 2000-3000 kedvelés minden posztra), aktív vagyok minden nap, ám a követőim száma már egy hónapja forog egy bizonyos szám körül, +/-15. Eddig ilyen sosem volt, mindig csak növekedett az oldal, vagy ha nem is növekedett, akkor sem csökkent, főleg nem mínuszba.

Egyetlen egy oldalon olvastam olyat, hogy ez lehet a shadowban egy másik fajtája. Ti mit gondoltok? Lehetséges volna?



2022. jún. 24. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

"jogtalanul shadowbannolva lettem"


Ezeken azért jókat szoktam röhögni. Másrészt azt gondoltad, hogy a végtelenségig nő a vackodat követők száma?

2022. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogtalanul igen, mert nem követtem el semmilyen szabálysértést. Nem gondoltam, viszont furcsának tartom, hogy ennyire hirtelen megállt a számuk, azért is tettem fel a kérdést.
2022. jún. 24. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Önposztolgatás vagy valami értéket képviselsz is?

Mint pl mihez értés, tehetség.


Ha csak önposztolgatás az egy idő után unalmassá válik, főleg, hogy sok sablon van ezen téren.


Kérdés: mit jelent számodra az internetes figyelem?

(sok esetben valami lelki dolognak a kompenzálása.)


Kellemetlen mély érzés van benned ezügyben, akkor lehet ideje lenne jobban odafigyelni magadra s nem a felszínnek élni.


Sok ember azért reked meg, mert a mindennek alapja az "én" nincsen rendben. Azaz az igaz önismeret hiánya.


+marketing, ha valamit képviselsz, mint nálam az alkotásaim.


30N

2022. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, teljesen egyetértek vele! Igaz én nem magamról posztolok, de úgy vélem segítségére lehet a későbbiekben idetévedő személyeknek.
2022. jún. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!