Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MOL benzinkúton levő Pick...

MOL benzinkúton levő Pick Pack csomagponton hol kell kikérni a megérkezett csomagot? Csak szimplán a kasszánál?

Figyelt kérdés
Most rendeltem így először.

2022. jún. 25. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplan a kasszanal.
2022. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kasszánál. Sok kúton nincs is más, csak a kasszás, meg a kútkezelő pasi.
2022. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2022. jún. 25. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Bemész, a pénztárnál mondod hogy PickPack pontra érkezett csomagod XY névre.. eléd raknak egy papírt, szem. ig. szám, neved, aláírod. Csomagot odaadják, fizetsz ha utánvétes. Megköszönöd, elköszönsz, és vége
2022. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem értem^^
2022. jún. 25. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam. Sorban állok és mikor én következek, mondom, hogy csomagot szeretnék átvenni.
2022. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát abban biztos vagyok, hogy mindenki utálja azt, aki csomagért jön^^'
2022. júl. 6. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Na és miért?
2022. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondolom a papírmunka miatt...feltartottam a sort.
2022. júl. 7. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan hosszadalmas az! Előveszik a csomagodat, általában ott szokott lenni valahol a pult alatt. Elkérik a személyit, felírják a számát, aláírod, ha kell kifizeted. Ennyi. 1, legfeljebb 2 perc. Aki autópálya-matricát vesz kúton, az sem sokkal rövidebb időben.

Múltkor a postán egy néni utazásbiztosítást kötött pont előttem. Na az jó 20 perces procedúra volt. Kis posta egy ügyintézővel. Nekem csak egy csekkem lett volna, 1 perc. De így kénytelen voltam a posta teljes biztosítás kínálatát végighallgatni. A néni összes személyi adatát megvárni, míg bediktálja. Szerződést átolvassa, aláírja. Na, ehhez képest egy csomagátvétel lófütty!

2022. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!