Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az xbox fiókomon apex...

Ha az xbox fiókomon apex legends be van egy elég jó accountom és ha veszek egy másik xboxot és be jelentkezek azzal a microsoft fiókkal az apex fiók meg marad ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem játszottam Apexel, de gondolom ugyanúgy működik mint bármilyen másik multis játéknál. Az Xbox profilodhoz tartozik minden adat és azt át tudod vinni egy másik gépre bármikor így mindennek meg kell maradnia benne. Én nemrég cseréltem Xboxot, amikor beírtam a felhasználónevemet az újra akkor minden beállításomat áthozta, csak az egyedileg feltöltött konzol hátterem nem maradt meg. Ami játékot feltelepítettem első indításkor letöltötte az automatikus mentést az Xbox szerverekeről és mindent onnan tudtam folytatni ahol abbahagytam.


Az ilyen nagy multis játékokban mint az Apex, Fortnite, COD stb a multis adataid amúgy is a központi Apex, Fortnite, COD stb szerevereken tárolódnak és ha ugyanazzal az Xbox profillal lépsz be akkor mindennek meg kell lennie.

2022. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ
2022. jún. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!