Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már jelentkeztem másik...

Ha már jelentkeztem másik szakmára, akkor normális hogy majdnem 3 hét eltelt és még nem értesítettek róla?

Figyelt kérdés
Azért lenne ez fontos nekem, mert nem régiben volt tájékoztató, amin elmondták hogy ugyan azt mint mikor jelentkeztem másik szakmára, csak bővebben ki lett fejtve a végén tudtam hogy hamár jelentkeztem akkor nem soká csak küldik már a levelet vagy bármit és lehet menni tanulni, még egy dolog amit észre vettem hamár jelentkeztem a tájékoztató előtt három héttel a szakmára és a tájékoztató végén is szóltak hogy lehet menni jelentkezni hogy az mi is lett volna akkor? talán nem indult a szakma vagy akkor most hogy van ez?

2017. nov. 26. 11:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!