Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerzhetnék több...

Hogyan szerzhetnék több követőt wattpaden?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek írni, de nem sokan olvasnak. Mit lehet ilynekor tenni? Csak várjak, aztán lesz valami, vagy, mi?

Akit érdekel _lorena_adler néven megtalál.



2022. jún. 26. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy felkapják vagy reklám.

Rajtad kívül nemtomhany ember írogat mindenféle történetet, elég nehéz a semmiből ismertté válni.

Ha vannak tematikus irasaid,akkor az azzal kapcsolatos forumokon , reklamozhatod, vagy keress valakit,akinek nagyon jó írásai vannak, barátkozz össze vele, és kérd meg,hogy hirdessen téged is.

2022. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha te nem teszel semmit se azért, hogy eljusson az emberek felé az írásod, akkor ne csodálkozz, ha nem is olvassák.

Kitartóan hirdetni kell.

2022. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy hirdessek, óriás plakáton?
2022. jún. 27. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ugyanez a problémám. 😅
2022. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem a hírdetésen múlik. Mármint, ha valaki csak a Wattpaden szeretne ,,aktív" lenni, akkor azzal nem követ el egy égbekiáltó hibát.

Türelem kell, es publikálj minél gyakrabban, így a Wattpad is feldobhatja (szerintem) másoknak. És ne törjön le, ha így se lesz semmi, ne hagyd abba a történet írást (nem láttam még olyan befejezett könyvettobb mint két fejezettel, hogy csak 200 olvasója lenne, vagy hasonló).

Barátaidat Wattpaden kérheted meg, hogy tegyék az olvasólistájukra, és ha jól tudom vannak olyan felhasználók akik indítottak könyveket, arról hogy Wattpades.sztorikat reklámozzanak.

2022. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, hogy ily bunkon váloszoltál nekem, kedves kérdéző, már csak azért se árulom el.
2022. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam bunkó lenni, bocsi!
2022. jún. 28. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!