Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Darabkás folyás? sürgős(?)...

Darabkás folyás? sürgős(?) többi lennt

Figyelt kérdés

tegnap ott lennt bellül nagyon elkezdett fájni és olyan érzésem van mintha lenne benne valami és nagyon fáj, picikét viszket is. Ma megnéztem bellül amennyire látom és van benne egy kissebb fehér dudor?? és hozzá még ilyen darabkás folyásom van, nem teljesen ‘túró’ állagú hanem csak picike fehér pöttyök. valaki esetleg tudja hogy mi ez? nagyon aggódom

(igen fogok orvoshoz fordulni)

17/N


2022. júl. 1. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
a végén azért írtam oda hogy fogok orvoshoz fordulni hogy kérlek ne írjatom csak annyir hogy “menjek orvoshoz” hanem valaki aki tudja micsoda ez kérlek segítsen
2022. júl. 1. 09:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés így leírás alapján, nekem is volt hasonló. Viszont ne kezdd el otthon kezelgetni mert rosszabb lesz.

Az orvos majd felírja a megfelelő hüvelykúpot/kenőcsöt.

2022. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés lehet. Gyógyszertárban vehetsz Gynoxin kenőcsöt, leírás szerint kell alkalmazni. Ez a legtöbb gombára és baktériumra is jó. 7-10 nap alatt helyre kell hozza, ha nem, akkor orvos. Ő valószínűleg nagy adag gombaölő szert tartalmazó tablettát fog rendelni ezután és további helyi kenőcsöt.
2022. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!