Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 terhességi hetemet fogom...

15 terhességi hetemet fogom tölteni,a napokban kisebb kocsonyás jellegű darabkákat vettem észre este fürdéskor,tegnap viszont ugyan ez de egész nagy darad kicsit sárgás kocsonyás dolog volt,szerintetek ez nyákdugó vagy ez normális is lehet?

Figyelt kérdés

Előtte lévő nap együtt voltunk párommal,inkább akkor szokott nagyobb lenni,hívtam az orvosam azt mondta sok magnézium és nos-pa.

Pár nap múlva hívjam.

Nagyon félek hogy a nyákdugó és meg fog indulni a szülés.



#terhesség #nyákdugó #Folyás terhesség alatt
2021. dec. 30. 06:13
A kérdező szavazást indított:
Kocsonyás folyás
15 hét
7 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Ilyenkor még nincs nyákdugó.


Terhesség elején:

" A megnövekedett hormonszint és véráram következtében nő a hüvelyváladék mennyisége, amit leukorrheának neveznek. Ez az a vizes állagú, tejfehér, szagtalan folyás, amit várandósság alatt tapasztalsz, és ami a terhesség végén nyákdugóvá válik, hogy megakadályozza a baktériumok méhbe jutását."

2021. dec. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, az elsőnek van igaza. Nekem is több, darabosabb folyásom lett terhesség alatt.


Mondjuk többször kijött a hüvelygomba is, pedig se előtte, se utána nem volt. Azt is érdemes megnézetni.

2021. dec. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is többször lett hüvely gombám pedig előtte sose. Idelyn hüvely kapszula elmulasztotta
2021. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A vizes fehéres folyás az rendben,de ez mellett elég nagy kocsonyás valami kijött.

Délután tudok csak menni vizsgálatra,majd írok mit mondtak.

2021. dec. 30. 09:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit jelent az egész nagy, de a nyákdugó úgy néz ki mint egy óriási meztelencsiga. Nekem is jöttek egyszer valamikor korai terhesség alatt, attól jóval kisebb kocsonyás, sárga színű darabkák. Tuti nem a nyákdugó volt, mert az a szülés előtt pár órával ment el. Akkor láttam először ilyet, de nem voltak kétségeim, hogy az az 😂
2021. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,kicsit megnyugtató 😊 nagyon reménykedem hogy csak én reagálom túl.

Sajnos a 36. héten volt már egy halva szülésem így rettegek mindentől 😔

2021. dec. 30. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyakdugo

A terhesség majd elejétől termeli folyamatosan a szervezet, hogy megakadályozza a kórokozók bejutását.

Nekem is kb ekkor távozott egy nagyobb adag, de mivel egészségügyben dolgozom, lementem a nőgyógyászatra és ott mondta a doki, hogy mi az és ne aggodjak.

2021. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És csak akkor egyszer távozott vagy többször is esetleg kisebb darabokban?

Mert nekem többször volt csak jóval kevesebb.

Most a vizsgálaton rendben találtak mindent.

2021. dec. 30. 18:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor nem nyakdugo volt? Nekem is ez a panaszom
2022. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Erre sajnos nem kaptam választ 😔 csak megvizsgáltak az ambulancián és a picit nézték utána elküldtek.

Te hányadik hétben vagy?

2022. jan. 2. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!