Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig büdös van a szobámban és nincs levegő?

Figyelt kérdés
Valami állandóan büdös, de nem tudom megmondani miből ered. Ilyen lábszaghoz hasonló csak sokkal állottabb, elviselhetetlenebb. Az egyik sarok penészes lett, mert beázott felújításkor és jöhet abból? Mert nekem már annyira az orromba ívódott, hogy nem tudom eldönteni. Nagyon sok fulladást okoz nekem, többször hittem hogy én vagyok ilyen büdös de csak a szobámban érzem és ha fürdök akkor is erzem. Már belebolondulok mert nem akar kiszellőzni sem se semmi, fülledt meleg is van mellé és egy perce nem lehet miatta becsukni az ablakot mert olyan erős, hogy nem lehet megmaradni tőle. Ez mellett ha próbálom is, nálam sosem jön össze az, ami a többieknél hogy nappalra becsukják az ablakot, lehúzzák a redonyt és hűs van. Az én szobámba állandóan ez a büdös és fülledt meleg van akármit csinálok és amíg másoknál lobog a függöny és érezni a friss levegőt nálam egy dekát sem lehet. Éjszaka is kinyitják az ablakot, hűvös áramlik be és lehűl a ház, de nálam ugyanaz marad a helyzet, deka levegőm lincs soha csak ez a büdös meleg.

2022. júl. 1. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Tető felújításkor ázott be* és egyébként szét szedjük a szobát, újra parkettazzuk meg minden kb egy hónap múlva de felek hogy ez a szag megmarad és hogy már nem lehet ittbent megmaradni.
2022. júl. 1. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, pl egy penészedő pokróc vagy szőnyeg is okozhat ilyet, vagy ha a szekrény háta nedves. A legokosabb szó szerint mindent kipakolni és átnézni.
2022. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor napos idő van, akkor szellőztessél.
2022. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!