Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Messenger engedélykérések-kére...

Messenger engedélykérések-kéretlen tartalomba érkezett egy üzenet (vagyis hát egy csoport, és azok üzenetei)amit el is olvastam?Ezt látja az üzenet küldője/csoport tagjai?

Figyelt kérdés
Válaszolni nem válaszoltam semmit,
2022. júl. 3. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen,kiírja hogy láttad,mint mindennél.
2022. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"... amit el is olvastam?"

Ezekszerint. Csak kérdést se tudsz feltenni megfelelően.


Igen, látják.

Odabiggyeszti a fejedet az adott szöveg alá, amit utoljára láthattál, mert rákattintottál.


Ugyanígy megy csoportos levelezésben is fb-on.


Miért lenne más a rendszere?

Csak más kategóriában van a csoport, azaz kéretlenekben.

2022. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert azt írja ki felül, hogy az illető addig nem tudja, hogy láttad az üzenetet amíg nem válaszoltál. de ezek szerint nektek nem ezt írja ki,vagy nem tudjátok mire gondolok. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg nem látja addig amit nem válaszolok.
2022. júl. 3. 07:48
 4/4 Laylah ***** válasza:
Ha nem fogadod el az engedélykérést, akkor nem írja azt, hogy láttad, még ha láttad is.
2022. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!