Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álnéven adhatok fel csomagot...

Álnéven adhatok fel csomagot a Postán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy csomagom, amit szeretnék feladni az egyik személynek, de nem szeretném, hogy az igazi kilétem megtudja. Adhatok fel csomagot álnéven a Postán?
2022. júl. 3. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Csomagot nem. Levelet adhatsz fel névtelenül, de akkor nem kapod vissza ha nem sikerül kézbesíteni.
2022. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1, Értem! Rendben, akkor ezt így nem. Köszönöm segítséged!
2022. júl. 3. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egyes, csomagfeladáskor személyit kérnek, hogy ellenőrizzék a feladót?
2022. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok csomagot adtam már fel. Soha nem kértek személyit. Tehát kitalálhatsz egy nevet, címet, mint feladó. Csak ha elkeveredik, megsérül, vagy nem veszik át, nem kapod vissza és kártérítést sem kérhetsz, hiszen nem tudod maga a kitalált személyként igazolni.
2022. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem ellenőrzik, de a csomagban olyan dolgok szoktak lenni, amit ha a címzett valami miatt nem kap meg, jó volna ha visszakapnád.
2022. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha névtelenül akar valamit feladni, akkor egyáltalán nem biztos, hogy vissza szeretné kapni...
2022. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6, jaja! Igen. Tutira átvenni a címzett is.
2022. júl. 3. 14:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Átvenné*
2022. júl. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!