Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxpost címkenyomtatás hogyan...

Foxpost címkenyomtatás hogyan történik?

Figyelt kérdés
Foxposton szeretnék csomagot feladni és kérnék címkenyomtatást, de nem találok információt arról, hogy ez hogyan működik. Az automata fog kinyomtatni egy matricát, amit ott helyben ráragasztok a csomagra, vagy pedig matrica és mindenféle jelölés nélkül adom fel a csomagot és majd a futár ragasztja rá a matricát, amikor kiveszi az automatából?
2022. júl. 4. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"mindenféle jelölés nélkül adom fel a csomagot és majd a futár ragasztja rá a matricát, amikor kiveszi az automatából?"


Igen, ez a lényege.

2022. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Hát azt értettem, hogy nem én nyomtatom a matricát (úgy értve, hogy nem saját nyomtatóval itthon), csak az nem volt tiszta, hogy a gép nyomja ki és én ragasztom rá, vagy a futár majd megoldja. :D


Köszönöm a választ.

2022. júl. 4. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Becsomagolod, és bedobo az automatába. Majd ők nyomtatnak rá, neked nem kell foglalkozni vele - csak kifizetni a cmikenyomtatást
2022. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!