Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A leírás szerinti információkb...

A leírás szerinti információkból kiindulva mennyi az esélye, hogy olyan magas leszek, mint apám?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy én és apám 8.-ban ugyanakkorák lehettünk (160 cm). DE! Ő egy évvel hamarabb kezdte az iskolát, ezért, ha úgy nézzük én 7.-ben 152 cm voltam, tehát ő 8 centivel magasabb lett volna nálam abban az időben. Állítása szerint ő 18 éves kora után kezdett el jobban nőni és 170 centiről lett 183 cm. Pár napja lettem 18 és én 171 cm vagyok. Azt még tudni kell, hogy apám anyukája 10 centivel magasabb, mint anyukám.

2022. júl. 4. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Felejtsd el!
Kb. 40% rá az esély
Kb. 60% rá az esély
Az lenne a logikus, ha te is megnőnél
6 szavazat
 1/3 anonim válasza:
59%
100% hogy nem leszel 183cm sőt valószínűleg meg 173 se. 18 Éves kor után már nem nagyon növünk ha még egyáltalán növünk.
2022. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy én fiú vagyok...........
2022. júl. 5. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, itt a gyakorin persze mindenki 20 centit nő 25 évesen is, de a valóság meg az, hogy még fiúknál is nagyon-nagyon ritka, hogy valaki néhány centinél többet nőjön 18 éves kora után. Olyan srácot én is ismerek, aki gimi elején 163 volt, érettségin meg 187, de ő egyrészt nagyon gyerekes volt még, szinte semmi pubertás, másrészt ő is elkezdett meglódulni kb 16-17 évesen és meg is állt 18-19 körül.

Esélyed lehet persze, de távolról sem biztos. Anyukád egyébként alacsony? Mert rá is üthettél, fiúgyerekek is örökölhetik az anyjuk alkatát (nyilván nem a mellméretét).

2022. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!