Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem az UK-bol, ha nem...

Rendeltem az UK-bol, ha nem veszek at visszaküldik a pénzem?

Figyelt kérdés

Az oldalon sehol nem tüntettek fel a vámot, en pedig teljesen elfelejtettem… 106.000ft-ert + 6.000 szállításikoltsegert rendeltem. Plusz 30-40.000 Ft-ért nem éri meg. Ki lett fizetve bankkartyarol az összege, ha nem veszem at a csomagot, vissza kapom a penzt?

Egyébként a mark&spencer oldaláról rendeltem



2022. júl. 5. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oda-vissza szállítás költsége a tied. A többit visszakaphatod, de érdeklődni fognak amiatt, miért nem vetted át. Elállni lehet a vásárlástól, de nem az átvétel megtagadásával, hanem az oldal által biztosított elérhetőségeken.
2022. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a vámot nem kell fizetni?
2022. júl. 5. 09:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ugy jo, ha egyszerűen nem veszem at a csomagot?
2022. júl. 5. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el az első válasz utolsó mondatát.
2022. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás, hogy nem veszed át, mert már az országba érkezéskor küldik vámra és dobják rá az áfát. Erről fogod kapni a papírt és miután ezt kifizetted csak ezek után fogják kézbesíteni.
2022. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem.

Sajnos honnan rendletem, erről konkrétan semmit nem írnak, viszont lehetséges, hogy mar alapból ugy vannak kalkulálva az árak, hogy a 27%ot tartalmazzák. Nem tudom, hogy ilyen lehet-e.

106.000 Ft-ert rendletem, rámentem a visszakuldesre az osszes termékkel es összesen 72.000 Ft körüli összeget irt ki, vegosszegnek visszautalashoz. Egyedul ezt ezzel tudom magyarázni, hogy mar bele lett kalkulálva a vám… ha van ilyen. Dhl-nel pedig expressz szállítást kertem 6.000ft-ert a gyorsaság miatt.

Nézzetek el, nem vagyok itthon a témában, a honlap nem segít, meg soha nem rendletem innen…

E-mailben a dhl-tol anyut kaptam, hogy vámkezeléséhez szükséges indítványt a NAV felé továbbították…

2022. júl. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!