Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltetek már az atlasformen...

Rendeltetek már az atlasformen-től? Mik a tapasztalatok? Visszaküldik a pénzt? Telefonon nem elérhetők.

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Végül rendeltél? Ha igen, milyen a minősége?
2021. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer rendeltem, egy farmerkabátot azzal semmi gond, meg 2 pólót egí fekete alapon bordó mintával és egy fordítottat, nos a feketéről a piros minta eléggé fogott, szinte ragadt, mosás után meg gyakorlatilag eltünt szétmázolódott, s "munkába használtam",

ügyfélszolgálatot meg nem találtam hozzájuk.

2021. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Shibuya1975 válasza:
88%
Nagyon nem ajánlom ezt a céget. A promóciós kódot nem lehet beváltani, ha írok nem válaszolnak ha telefonálok akkor sajnálják de nem tehetnek semmit. Pfff..
2021. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyum rendelt, a minőséggel nem volt megelégedve.
2021. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A promóciós kódot mindig be lehet válltani. De van amelyiknek vannak feltételei is, hogy teljesüljenek. Pontosan melyik promóciós kódot akartad beváltani?
2021. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Holdfantom26 válasza:

Sziasztok!

Sajnos nem vagyok elégedett a céggel. Szerettem volna a számlát cégre kérni, amit a rendelésemet követően azonnal jeleztem az ügyfélszolgálatnak. Hetente többször telefonáltam leveleket is írtam, de mindig csak a türelmemet kérték és a számlázó folyamatosan szabadságon van. Sajnos 2 hónap végén mondta az egyik ügyintéző, mivel nem telefonon adtam le a rendelést, már nem tudnak semmit csinálni. Eléggé felháborodtam, de call center szerint ezt a problémát már többen jelezték és panaszkodtak rájuk.

A ruhák anyaga elég gyenge, a szabása katasztrófa, a méretek egyáltalán nem fedik a valóságot. Legalább 3 méretet kell rendelni, hogy egy stimmeljen. De fizess még, ha vissza akarod küldeni cserére. Az ajándékok pedig kínai bóvlik, a 100 forintos érmével működő automatáknál komolyabb műanyag vackot lehet kiforgatni.

2021. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Bolt van ahol meglehet nézni az árut,vagy csak rendelni lehet?
2022. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Én pár hete rendeltem tőlük egy kabátot. Sajnos vissza kellett küldeni, mert nagy lett. Arra is vigyázni kell, hogy ha 38-as a méreted pld. ne rendelj 40-eset, mert hatalmas lesz. Nem tudom miért méretezik ekkorára, de jóval nagyobb volt, mint általában a megszokott méret. A visszaküldés sajnos húzós, ráfizetéses, nekem 2165 ft volt. A kabát 6990.
2022. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mérettáblázat szerinti méretet rendeltem, többször is lemérve a méreteimet, átgondoltan rendeltem. Amit kaptam, az kb ké mérettel nagyobb lett, azt olvastam, hogy visszaküldést nekem kell állnom, ha méretcsere van, csak akkor küldik ingyen. A termékek a képeken egész másként néznek ki, a minták nyomtatottak, elég gagyi, kínai benyomás. Az anyaguk plötty, hatalmas csalódás. Ez a nagy francia minőség és divat? az ügyfélszolgálat flegma, modortalan, a házhozszállítást a posta végzi betartva a 8 napos száll. határidőt. Ülnek rajta vagy 2 3 napot! Nem ajánlom!
2022. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Abszolút nem értek egyet. Mi kétszer rendeltünk eddig és minden termék nagyszerű minőségű, első mosásra a színüket sem engedték annyira, mint általában a gagyi plázás kínai márkák többsége. Nagyon jó akciók vannak és a promóciós kódok is beválthatók és minőségi, normális terméket küldenek cserébe. Van viszonyítási alap, mert már ezer boltot, márkát használtunk, de ez nagyon is megfelel eddig minőségben és árban, akció esetén. Különb, mint egy New Yorker termék, Bershka, vagy sok esetben a H&M...csak hogy néhány alapot említsek. Én jó szívvel ajánlom!
2022. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!