Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretnék táborba menni....

Nem szeretnék táborba menni. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lesz egy tábor amit oz osztályfőnököm szervez. Én nem szeretnék menni de a szüleim állandóan azt hajtogatják, hogy menjek.

Azt mondták, hogy ha tudok mondani egy "erős" érvet amiért nem szeretnék menni, emgedik hogy maradjak.

Na most ebben kérnék segítséget, hogy mit mondhatnék? Egyszerűen semmit nemtudok... Előre is köszönöm annak aki segít!

(Bocsi ha van 1-2 helyesírási hiba)



2022. júl. 7. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt sem tudtál semmit leírni, hogy miért nem szeretnél menni. Lehet egyszerűbb lenne az igazságot megmondani, ha valóban olyan komoly, hogy problémás lenne másokkal együtt tölteni több napot (bántanak, zaklatnak, ki vagy közösítve stb.). Máskülönben lehet te is jól éreznéd magad és egy jó élmény lenne. Az ismeretlentől való egészséges félelem mindenkiben ott van, és hogy nem jó kimozdulni a komfortzónából és valami mást csinálni. Nyilván jóval egyszerűbb és kényelmesebb otthon tespedni, mint kirándulni menni vagy egész napos programokat szervezni.


Nincs valós indokod a kirándulás ellen = nyugodtan elmehetsz, túl fogod élni.

2022. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy biztos jobb lenne és jóléreznéd magadat. Mint inkább otthon ülni... vagy nem tudom mi lenne helyette. Egy ilyen táborban sok lehetőség van ám, lehet kirándulni érdekes helyekre, pancsizni, mindenféle sportokra és játékokra van lehetőség.
2022. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen tábor? Valami tematikus? Vag csak ilyen "gyerekmegörző"?
2022. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
A szüleidnek is jár szabadság. Menj csak abba a táborba. Hátha még jó is lesz
2022. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!