Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes dolog...

Szerintetek helyes dolog pénzt utalni egy idegennek? Belebotlottam egy nőbe..

Figyelt kérdés

Egy asszonyba belebotlottam véletlenül. Azt irta hogy fillérei vannak, kajára sincs neki.

,,vagy küldök tartós élelmet, ha megkapom a fizetésem?

Annamária:


HA PÉNZHEZ JUTOK AKKOR TUDOK KAJÁT ENNI.


2022. júl. 7. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus lehúzós duma. Semmi másra nem jó, hogy lenyúljon pénzzel és utána eltűnik. Gyakori.
2022. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint a Facebookon botlottam bele: NEKEM VALÓBAN SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM. KÖLCSÖNÖKBŐL , FILLÉREKBŐL TENGŐDÖK.
2022. júl. 7. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Éva vagyok /csak hogy ne legyek idegen/

Küldj már nekem is egy húszezrest, amíg nem jutok pénzhez nem tudok se enni se netezni...

2022. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jó szívre vall, hogy segíteni akarsz, de ne legyél ennyire naiv, mert pillanatok alatt bedarál az élet.
2022. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Helló, jó estét, nekem is küldjetek már egy kis pénzt!
2022. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
CSAK AZ APEH NE TUDJA MEG. AKKOR ADÓZNI KELL UTÁNA .ANNAMÁRIA Mi az az Apeh? :D Hát majdnem bedőltem neki, de az élelmiszer ajánlásomat vissza utasította.
2022. júl. 7. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy tipikus lehúzás. Nem kell bedőlni neki.
2022. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Le tiltottam.
2022. júl. 7. 23:18
 9/10 anonim válasza:

Nagyon kedves vagy, hogy segíteni próbáltál neki😇viszont én azt javaslom, hogy pénzt soha senkinek ne adj. Ha valaki rászorul ténylegesen akkor az az ételt is elfogadja és maximálisan örülni fog neki. Ha valaki azt írja, hogy neki a pénz kell az nem szorul rá igazán, de foglalkozz velük. Sajnos facebookon nagyon sokan vannak akik sajnáltatják magukat a kamu sztorikkal, de csak büdös nekik a munka és koldulásból élnek...felháborító...


Viszont remélem, hogy te visszakapsz valami jót az életedben, azért amiért ilyen segítőkész vagy😊😇

2022. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

*de ne foglalkozz velük

Bocsi, elírtam😅

2022. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!