Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyes megoldás? Hétfőn...

SZOTYEE8 kérdése:

Mi a helyes megoldás? Hétfőn bográcsos party lesz otthon én főzök majd a szeretteimnek. A gond az, hogy tegnap közölték velem, hogy fekete bárány vagyok aki mindig csak lehúzza a társaság kedvét.

Figyelt kérdés
Ha alkoholt fogyasztok kicsit lelkisebb vagyok és őszíntébb is. Úgy érzem nem látnak szívesen így hogy érezzem jól magam? Nektek menne?
2022. ápr. 16. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondanának, nem tudnám jól érezni magam és felejtős lenne az esemény.
2022. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul aki azt mondta,hogy fekete bárány vagyok ő áll hozzám a legközelebb őt szeretem a legjobban de,hogy üljek így közéjük ha neheztelnek rám?
2022. ápr. 16. 07:05
 3/13 anonim válasza:
Most már menj el. De valami kifogás miatt nem igyál alkoholt. Fogd vissza magad. Aztán a többi ilyen össze jóvetelből jobb kimaradni. Eddig nem voltam gond? Csak a házad mögött mértek beszélni? Miért nem szóltak hogy ez így nem jó? Elég kétszínű ez a család.
2022. ápr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1/2 Először le is mondtam nem akartam menni de azt sem akartam, hogy még jobban haragudjanak rám. Lehet az a baj,hogy egyedül élek és nincs aki pozitív hatással legyen rám.
2022. ápr. 16. 07:14
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben főznék,és hashajtót kevernék bele.
2022. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy megcsinálom a kaját nekik megvárom amíg esznek aztán egy adott pillanatban szó nélkül elsétálok. Ez így gáz?
2022. ápr. 16. 07:56
 7/13 A kérdező kommentje:
5/6 Jó ki elképzelés de én gerincesebb embernek tartom magam mint sem, hogy ártsak nekik.
2022. ápr. 16. 08:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Én biztos elmennék kirándulni / bringázni, ahol jól érzem magam, és telefonon rendelnék nekik egy olcsó pizzát, persze online fizetve, és dugják fel maguknak.

Minek az embernek ellenség, ha van családja?

2022. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Öszintén szólva tényleg idegesítö, ha valaki kicsit iszik és utána mar csak nyavalyogni tud!

Ne igyál alkoholt, akkor képes leszen normálisan viselkedni.

Aki meg szólt, csak jót akar, figyelmeztete a hibádra, amit te magad nem veszel észre!

2022. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9/9 Nem szoktam nyavalyogni inkább csak őszintébben válaszolok ha kérdeznek. Nem tudtam, hogy ez probléma hazudni meg nem szeretek nem is nagyon szoktam. A hogy a mondás tartja a részeg ember az őszinte ember, de még részeg is nagyon ritkán vagyok.
2022. ápr. 16. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!