Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abból lehet gond, hogy ha egy...

Abból lehet gond, hogy ha egy munkáltató semennyire nem foglalkozik az üzemi balesettel?

Figyelt kérdés
Kötelező minden balesettel foglalkozniuk? Nem lett komolyabb bajom, de egy napra táppénzre mentem mert a munkámat nem tudtam volna elvégezni. Véletlenül egy kollégám miatt rácsapódott egy kisebb súly a kezemre. Voltam vele orvosnál, nem történt vele semmi, azt mondták max megrövidültek a szalagok, azért nem tudtam kinyújtani meg behajlítani az ujjaimat rendesen(ez kb.1hét után rendbe jött, de sajnos csak egy nap táppénzt kaptam). De a munkahelyemtől semmilyen visszajelzést nem kaptam az üggyel kapcsolatosan. Lehetséges, hogy más okból adódóan pert indítok a munkahelyem ellen. Ezt esetleg fel tudnám hozni ellenük, hogy nem foglalkoztak az esettel, csak úgy mellékesen, hogy minél több érvem lehessen ellenük? (Nyílván ezt majd az ügyvéddel is átbeszélem, csak még előtte a többi fontosabb dolgot intézzük). Jegyzőkönyv készült de arról másolatot se kaptam.

2022. júl. 8. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyot faszulhat... Ám bizonyítanod kell.


Persze hogy lehet gondja, hiszen hanyagolja a vállalkozásának másik fő részét és motorát, az embereket...


Ember nélkül nem lehetne semmije, nem lehetne főnök se.

Ülhetne egy üres irodában csórón.


Ne is hagyd magad, az egészség pedig fontos, hiszen befolyással van az életedre és annak működésére.

2022. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy nagy vállalat
2022. júl. 8. 13:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!