Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Laptop-ot használok internette...

Laptop-ot használok internettezésre. Ma vettem észre, hogy nem tölt az akkumulátor. Áram alatt van. Mi lehet a probléma. ?

Figyelt kérdés
4 % -on van és nem tölt utána.
2022. júl. 8. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Az, hogy nem tölt.
2022. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Előtte tölti ? Ha nem, mindenhol rendesen össze van dugva? 1x véletlen az átalakítónál meghúztam, félig volt benne, akkor nekem sem töltött.
2022. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy hamarosan bekrepál az akkud...
2022. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3/3 Sajnos igazad lehet. Most még megy, de biztonság kedvéért új akkumlátort rendeltem. Remélem, hogy megoldódik a probléma. / nem sokat értek a technikához, de ezt a megoldást találtam a legjobbnak. Köszönöm a válaszokat.
2022. júl. 8. 19:17
 5/7 A kérdező kommentje:
2/4 mindent leellenöriztem. A csatlakozás oké. Valószinü, hogy kipurcan hamarosan az akkumlátor. Már rendeltem újat s remélem megoldódik a porbléma.
2022. júl. 8. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Aksi, kábel, portja.


Ha kábel, akkor az megússza egy cserével, ha viszont a többi opció, akkor szervíz vagy/és eladás.


Attól függ mennyi idős a kicsike, megéri-e szervizelni, ha szervizeled mennyibe kel el... Stb helyzet függő.

2022. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 Köszönöm a választ. Megoldódott a probléma, egy új akkuval.
2022. júl. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!