Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki felvette a covid elleni...

Aki felvette a covid elleni oltást van aki megbánta?

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 18:26
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
40%
Sokan, én több embert ismerek, akik közvetlenül az oltás után lettek rosszul, ugyanazokkal a tünetekkel, kórházba kerültek, és meghaltak. Az orvosok nem tudják őket kezelni, és nem is informálják a hozzátartozókat, titkolóznak, hazudoznak,elkenik a dolgot. Az oltás többet árt mint használ,ezzel akarják megtizedelni a lakosságot.
2022. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én az egészségügyben dolgoztam, sokat gondolkodtam, de végül nem vettem fel egyet sem, csak a munkám sajnálom .... De akkor valószínűleg jó döntést hoztam😌
2022. júl. 9. 20:30
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Az első kamu.

Ha igaz lenne, leírta volna pl. a tüneteket, és hogy kik voltak.

Te meg, ha egészségügyben dolgoztál, miért nem a kollégákat kérdezed?

2022. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Sok kolléga oltatta be magát kényszerből, sokan meg otthagyták, köztük nővér is, ott is nagy volt a bizonytalanság. Volt nővér aki utolsó napig halogatta...
2022. júl. 9. 20:48
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

De nem ezt kell kérdezni, ezt eddig is tudtad.

Kinek lett belőle baja: akár nekik, akár páciensnek?

Valószínűleg senkinek, mert pl. az Astránál kb. 2 millióból EGY ember halt meg, amíg rá nem jöttek, mitől.

Azóta senki se hal meg tőle, egy fogamzásgátló sokkal veszélyesebb.

Mondom, hogy nem a kamu konteókra kell figyelni.

2022. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Van akinek nem lett baja, volt ápoló aki a helyszínen rosszul lett, valaki azóta ízületi fájdalmakra panaszkodik. Nekem anno azt mondták ha beadatom, utána figyelgessem magam.
2022. júl. 9. 20:55
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Ez mindkettő pszichés lehet, illetve a második véletlen egybeesés is lehet a pszichés hatás mellett.
2022. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lehet az is igen, véletlen vagy pszichés. Tesómnak és barátnőmnek semmi baja, ők Shinopharmmal oktattak.
2022. júl. 9. 21:00
 9/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat oltattak🙂
2022. júl. 9. 21:03
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

Na, az az egyetlen szer, amelyik garantáltan semmiféle tartós problémát nem okoz.

Csak sajnos mára már nem sokat ér.

A Pfizernél néha - NAGYON RITKÁN - allergiás reakció lehet. Minden gyógyszernek van valamekkora kockázata.

De ugye fel tudod mérni, hogy mit jelent az, ha 2 millió emberből egy meghal - szemben azzal, ha 20 emberből egy meghal?

2022. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!