Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Játékbabára hogy lehetne...

Játékbabára hogy lehetne élethű szemet tenni?

Figyelt kérdés
A google nem ad megoldást, és nem vagyok jó festő.
2022. júl. 10. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Kevés az infó.


Milyen baba?

Barbi, műanyag, szilikonos, poliuretán BJD, szövet vagy horgolt/kötött?


Sík vagy 3D-s?


Miről van szó?

2022. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Kb ez a modellem van simba cég gyártotta, sthk-198 van rá írva domború realisztikus szemüreg de olyan tág pupillája van hogy nem tűnik realisztikusbak. Egy kirakatban van gyermekcikk ruhabolt kirakatában, és szeretném ha szép lenne a szeme. 12mm pupillája van. És 25,4mm a szem szélessége (ínhártyája) 7mm szemhély. A két szem 25,4mm van. Ha kezdesz valamit ezekkel az adatokkal a válaszhoz. Matricát keresnék ha kapható nem hiszem hogy sokat pislogna tehát jó lehet.

2022. júl. 10. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:

Az előző válasz óta találtam egy pár cikket hogy élethűvé alakítanak babákat:

[link]

Amit ezután keresek egy ilyen művészt aki átalakítaná a babám, tucat termékből egyedivé! Ez is segítség volna.

2022. júl. 10. 21:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy telik az idő már arra is rájöttem hogy nyomtatok szemet jégbe megcsinálom a lencse negatívját impregnálom kiöntöm átlátszó zselélakkal ráteszem a képet és felragasztom. Vagy megcsináltatom műkörmössel.
2022. júl. 11. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi babákat át szokott festeni valaki a vegyélhazait eredeti fő csoportban (azért fő csopi mert van vegyélhazait hobbi alcsoportja).


Írj bejegyzést tuti javasolni fogják az illetőt vagy ő maga jelentkezik.


Ribisre sminkelt modern babákat alakít át szolidra.

Szerintem ő lesz a te embered.


1#es voltam ^^

2022. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltam bejegyzését, őt keresd:

Tihanyi-Horváth Lilla

Rebaba - újjáalkotott babák

2022. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam is a Lillának.
2022. júl. 12. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!