Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zúg az erősítőm?

Miért zúg az erősítőm?

Figyelt kérdés

Még elég kezdő vagyok a gitározásban nemrég vettem egy másik gitárt,elektroakusztikus.

Megpróbáltam egy kis torzitott hangzást adni neki de amikor a gain felvenném és megpengetem a gitárt nagyon hangosan elkezd zúgni,miért van ez és hogyan tudom megszüntetni?

Sound Sation erősítőm van



2022. júl. 11. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kultúra és közösség

Művészetek


Kategóriába dobd be a kérdést, ott vannak zenével foglalkozó személyek.

2022. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz a földelés.
2022. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz válaszok:(

Az van, hogy az akusztikus gitár hangszedője egy tekercses 'pickup'ként működik, ami simán kizavar a világból, ha zt teszed vele, amit. Vegyél egy olyan elektromos gitárt, aminek "hídban"- vagyis a húrlábhoz közel-dupla, két tekercses hangszedője van. Másnéven 'humbucker', ami nem fog zajongani, ha cseszteted a gaint. A sztori kicsit tovább visz, mint amivel most szolgáltam, de maradjunk a folyamatos tanulásnál.

2022. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elektroakusztikus gitároknak nem mágnestekercses pickupjuk van. Tulajdonképpen ezért (is) áll fenn a jelenlegi helyzet.
2022. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!