Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem merek így öltözködni?

Csak én nem merek így öltözködni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mostanában hogy vannak olyan lányok akik duciként képesek haspólót felvenni tüdőnadrággal (én így hívom a hosszú derekú nadrágot:D) vagy esetleg képesek akár hasat is villantani.

Őket nem zavarja hogy hogy mégis hogy néznek ki? Hogy mernek így kimenni az utcára?

Rajtam is van pici felesleg, egy pici pocim van, de én egyszerűen tükörbe nézni is sírva szoktam.

Hogy van ennyi önbizalmuk a duci lányoknak?



2022. júl. 11. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Hm, biztos nem ugyanazt a médiát fogyasztjuk...
2022. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Instára gondolok elsősorban, ott meg nem mindenkinek ugyanazt dobja ki.;))))))))
2022. júl. 11. 19:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja de hát ott meg azt látsz amit akarsz :)
2022. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Van onbizalmuk
2022. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek egy részének semmi önkritikája nincs, másik részének meg túl sok van.
2022. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!