Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem merek így öltözködni?

Csak én nem merek így öltözködni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mostanában hogy vannak olyan lányok akik duciként képesek haspólót felvenni tüdőnadrággal (én így hívom a hosszú derekú nadrágot:D) vagy esetleg képesek akár hasat is villantani.

Őket nem zavarja hogy hogy mégis hogy néznek ki? Hogy mernek így kimenni az utcára?

Rajtam is van pici felesleg, egy pici pocim van, de én egyszerűen tükörbe nézni is sírva szoktam.

Hogy van ennyi önbizalmuk a duci lányoknak?



2022. júl. 11. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenkinek van. Ez inkább ész kérdése szerintem. De ez nem csak a ducikra vonatkozik, hanem a vékonyakra is. Manapság mindenhol izléstelenül felöltözött embereket látsz. A vékonyak is olyan ruhákat vesznek fel, ami előnytelen számukra. Ezt teszi az önbizalom, nincs különbség duci és vékony között.

Én kövér vagyok és soha nem veszek fel semmi tapadósat, sem olyat, ami térdnél rövidebb...

2022. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Ismeretes tény, hogy a kinézet és a gátlásosság nincs összefüggésben, pedig hajlanánk rá, hogy azt gondoljuk igen: a szépeknek nagyobb az önbizalma. De ez nincs így. Sőt, még talán azt is lehet mondani, hogy aki nincsenek gátlásai - beleértve önmaga kinézetét is -, az simán megengedi magának, hogy kényelmesen "megronduljon", míg aki jóval gátlásosabb az kompenzál, és megpróbálja a legjobbat kihozni magából kívül, belül, meg környezetéből is. Tehát igyekszik szebb lenni. Ugye szorong rajta, hogy nem néz ki elég jól... meg szorong mindenen. Ebből következik az a furcsaság, hogy a csúnyább, elhanyagoltabb embereket látod, hogy lazán mutogatják maguk, és szarnak bele. Akin meg csak egy ici-pici bibi van (az is csak beképzelve), ki se mer menni napfénynél az utcára. Vagyis az ember gyakran azt látja, hogy a csúnyábbaknak van nagyobb önbizalma.

Az ok okozat inkább fordított: akinek van önbizalma, az mer csúnya is lenni, akinek nincs, az ki se mer addig menni az utcára, míg minden nem tökéletes.

2022. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én se merek. Nem tökéletes az alakom, de nem is vagyok túlsúlyos. Nálam 2x nagyobb csajok simán kidobják a hasukat. Szerintem jól csinálják. Én is szívesebben lennék olyan laza, mint ők, nem pedig gátlásos nyomi.
2022. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
10%
Nem önbizalmuk van. Simán igénytelenek.
2022. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy neked nincs önbizalmad másnak még lehet :D
2022. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Sok minden lehet.

Gátlás VS önelfogadás, prioritás pl kevesebb ruha a bőrfelületen vagy megdöglik a melegben (amit vékonyabb alkattal is necces eltűrni).

S igen vannak igénytelenek, ízléstelenek is.


Nem lehet egy kalap alá venni senkit!


Vannak nem kövérek, akik szintén tudnak produkálni ízléstelen megjelést.


Meghát, kinek mi fér bele, mi az "igényes".


Vannak egyedek, akiknek tetszik, ha ki-ki villannak dolgok... Egészségükre.

2022. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Én kövér vagyok és felveszek "tapadósat", mert a saját kényelmemet fontosabbnak tartom, mint hogy valami öngyűlölő szerencsétlen "igénytelennek" gondoljon a hátam mögött.
2022. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel tapadosat vesz fel, azt nem értem hogy toppot vesz fel, amin koldokig ér, és cicanaci.

Ráadásul van egy másik kategória aki előszeretettel így öltözik fel. (169 centi 160 kilóval):DD

2022. júl. 11. 19:01
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, egyébként miért foglalkozol ennyit azzal, hogy öltözködnek mások? Van bármi hatással az életedre?
2022. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nincs hatással. :)

Csak unalmas perceimben ha sétálok a boltba vagy valami és szembe jön velem az ilyen akkor elgondolkozok rajta. Plusz azért a média is ezerrel nyomatja :)

2022. júl. 11. 19:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!