Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha fülhallgatóval max hangerőn...

Ha fülhallgatóval max hangerőn hallgatok zenét és kiveszem a fülemből, kívülről nagyon hangos. Ugyanennyire hallatszik, amikor beteszem a fülembe, vagy akkor hallkabb lesz? Mármint kívülről.

Figyelt kérdés
Amikor befogom a kezemmel, akkor nem annyira lehet hallani, ezért gondoltam arra, hogy ha benne van a fülemben, az hasonlóan működik. Igazából csak azért jutott ez eszembe, mert éjszaka nem akarok vele zavarni és teljesen meglepett, amikor meghallottam, hogy mennyire hangosan szól kívülről. Hátha nem olyan hangos, amikor a fülemben van. (Tudom, hogy hallkabbra is lehet venni, de a kérdés most nem erről szól.)

2022. júl. 12. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne hallgasd max hangerőn mert hosszútávú halláskárosodást okozhat. Azt pedig nem lehet visszahozni vagy meggyógyítani.


Màsodszor, nem, kívülről nem olyan hangos mikor be van dugva a füledbe. Bár ha maxon hallgatod akkor lehet hallani. Ugyebár az in-ear tevhnológia lényege hogy egyből a hallójáratba jutattja a hangot. Amikor kiveszed a füledből a hang szétárad minden irányban hiszen nincs hallójárat csak a levegő, azért hallodhangosnak.

2022. júl. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, olyan hangos. Mindenki hallja körülőtted, hogy Csonka Picit hallgatsz.
2022. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!