Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik jobb munka? Ingatlanos...

Melyik jobb munka? Ingatlanos vagy pszihológus? Melyik éri meg jobban anyagilag?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert pénzéhes vagyok hanem mert tisztába akarok lenni ezekkel a dolgokkal.

2022. júl. 12. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Valszeg az ingatlanos. De az is számít, hogy ki mivel szeretne foglalkozni. Én pl. szívesebben lennék pszichológus, mert fontos számomra, hogy segítsek embereken. Ezt ingatlanosként kevésbé érezném. Más persze érezhet máshogy....
2022. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ma már annyi ingatlanos van, hogy csak jutalékért tudsz elhelyezkedni. Pszichológus ugyancsak rengeteg van. 25 éve egyfolytában özönlenek a frissen végzettek.
2022. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyébként most nagyon túlterheltek a pszichológusok, a covidtól sokan megzuhantak. Én pl. nem nagyon tudok eljutni egy EMDR terápiára, tehát ez pl. hiánycikk. De mondjuk egy picit többet kell tanulni, hogy valaki pszichológus legyen, mint ahhoz, hogy ingatlanos.
2022. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!